Doprava - zabalení

 

Způsob dopravy a zabalení:

 

Zboží zasíláme dopravcem DPD, Toptrans (dle rozměrů zásilky). Zboží Vám dopravce přiveze max. do 2 pracovních dnů, od odeslání.

Po domluvě možný osobní odběr zdarma v Ostravě. Na Slovensko zasíláme zboží dopravcem Toptrans.

Cena za dopravu se odvíjí dle tarifů dopravce DPD, Toptrans, nebo jiné přepravní společnosti dle země EU, kterou jsme Vám schopni říci ještě před odesláním.

Úhrada za zboží je provedena na náš bankovní účet formou zálohy 50% z celkové ceny, doplatek za zboží a dopravu se provede na dobírku, při převzetí zásilky od dopravce, přímo kurýrovi-dopravci. Je možno i uhradit doplatek včetně dopravy předem na náš účet před odesláním - na základě vystavené celkové faktury za objednané zboží.

 

Zboží je zabaleno do bublinkové fólie a vloženo do papírové bedny, která je vyložena jak vzduchovými polštáři, tak jiným ochranným materiálem proti poškození.

Pokud se i přesto zboží během přepravy poškodí, je to následkem nevhodného zacházení dopravce (jde opravdu o velmi nešetrné zacházení), protože zboží se snažíme velmi pečlivě zabalit - co nás stojí nejen prostředky, ale i dost vynaloženého času.

Každá zásilka je pojištěna, proto prosíme o pečlivé překontrolování zboží zda přišlo v pořádku.

V případě poškození obalu, zásilku ani nepřebírejte a pokud možno zdokumentujte (fotografie) a udělejte zápis s kurýrem-dopravcem.

Reklamaci a po případnou náhradu škody vyřešíme sami.